معرفی اپ کارتنر

جعبه لایتنر، ۵۰۴ واژه کاملا ضروری، ۱۱۰۰ واژه که باید بدانید، 400 واژه ضروری برای تافل و ...

اپ کارتنر

معرفی اپ کارتنر

معرفی اپ کارتنر :

اپلیکیشن ​کارتنر یک اپ اندرویدی آموزش لغات زبان خارجی (انگلیسی و … ) به سبک آموزش جعبه لایتنر است که (تاریخ ریلیز نسخه یک اپلیکیشن: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶) وارد بازار (اپ سنتر کافه بازار) شد. جذابترین و بهترین ویژگی این اپ علاوه بر امکانات منحصربفرد دیگرش، قابلیت ارائه سیستم آموزشی جعبه لایتنر بصورت یک برنامه تحت موبایل می باشد. کاربران تنها با دانلود و نصب رایگان کارتنر، براحتی می توانند صاحب یک اپ برای سیستماتیک کردن فرآیند آموزش زبان به صورت جعبه لایتنر شوند. فرآیند جعبه لایتنر کاغذی را برای همیشه از زندگی خود حذف کرده و از قابلیت همراه بودن جعبه لایتنر نیز بهره مند شوند.

قابلیتی که باید در نظر گرفت:

با استفاده از اپ کارتنر، در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته شبانه روز در هر مکان و در هر شرایط (مسافرت، استراحت، بیرون از خانه، پرواز، مترو، BRT، صف خرید نان، ترافیک و …)، کاربران می توانند به آموزش زبان بپردازند. لغات موجود در جعبه لایتنر خود را مرور کنند. بعد از نصب برای استفاده از اپ کارتنر، تنها کار لازم که کاربران باید انجام بدهند، افزودن یک کتاب شخصی به قفسه کتاب من و سپس افزودن لغات جدید به کتاب افزوده شده است. اپ کارنتر بصورت هوشمند لغات رو در جعبه های مربوطه قرار میده و بصورت روزانه و سیستماتیک، لغاتی که باید مرور شوند را به کاربران گوشزد می کند.

 

هدف از ایجاد اپلیکیشن کارتنر :

انتخاب و تمرکز بر روی روش خاصی برای آموزش لغات (تمرکز بر: آموزش تلفظ واژه ها، آموزش املا واژه ها، درک مطلب و …) در تمرین های ارائه شده، از ویژگی دیگر اپلیکیشن کارتنر می باشد. با انتخاب نوع تمرین ها (تمرکز بر روی املا واژه ها، تلفظ و … ) برای مرور لغات که در تنظیمات اپ قرار داده شده، کاربران می توانند بروی جنبه آموزشی مورد نظر خود تمرکز کنند.

ویژگی بعدی اپ کارتنر، استفاده همه گروه های سنی برای آموزش زبان خارجی می باشد و هر کاربر با توجه به سطح زبان، زمان و تعداد لغات مورد نظر برای آموزش و مرور روزانه، می تواند اپ خود را سفارشی سازی کرده و در فرایند آموزش زبان خارجی خود تحولی شگرف بوجود بیاورد.

قابل توجه علاقه مندان عزیز، در نسخه یک کارتنر کتاب هایی از قبیل : انگلیسی پایه هفتم، انگلیسی پایه هشتم و انگلیسی پایه نهم (همان دوره راهنمایی) بصورت رایگان و کتاب های معروف و کاربردی «۵۰۴ واژه کاملا ضروری» (این کتاب منابع آزمون تافل، آیلتس، کارشناسی ارشد، دکتری، MSRT و غیره می باشد)، «۱۱۰۰ واژه که باید بدانید» (این کتاب منابع آزمون تافل، MSRT ،GRE ،SAT ،ACT، زبان عمومی کارشناسی ارشد، زبان عمومی دکتری و غیره می باشد.) و «۴۰۰ واژه ضروری برای تافل» (ویژه آزمون تافل) بصورت خرید درون برنامه ای (با هزینه بسیار کم) در کتابخانه اپ در دسترس می باشد.

به نقل از گروه توسعه اپ کارتنر، این امکانات و ویژگی های فقط چندی از امکانات اپ کارتنر می باشد؛ این اپ با سرعت زیادی در حال توسعه و بروزرسانی بوده و بزودی کتاب های پرکاربرد دیگر و امکانات کاربردی جدیدی به آن اضافه خواهد شد.

 

لینک های مفید :

اشتراك گذاری نوشته